Скандал на Тернопільщині: громада ОТГ вимагає звільнити селищного голову | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Скандал на Тернопільщині: громада ОТГ вимагає звільнити селищного голову
26 Січня, 20:32
logo-black

Скандал на Тернопільщині: громада ОТГ вимагає звільнити селищного голову

30 січня у Коропецькій ОТГ на Тернопільщині відбудеться позачергова сесія. Її ініціювали місцеві активісти. Вимагають звільнити селищного голову Володимира Мельника.

«У 2015 році Мельника судили за корупцію, – розповідає LMN адвокат Андрій Кавчук, який веде юридичний супровід цієї справи. – Йому дали умовний вирок – 3 роки. Тож він не мав права обіймати посаду голови селищної ради. Проте в тому ж році пішов на вибори голови Коропецької ОТГ, тим сам не виконав рішення суду. У 2016-му за це його знову судили».

Наприкінці 2018 року місцеві активісти дізналися, що Володимир Мельник маніпулював депутатами і прийняв рішення про виплату собі матеріальної допомоги в сумі 17 тис. грн.  Потім призначив собі зарплату на 2019-й у розмірі 23 тис. грн, що  для селища немало.  А на початку січня людям стало відомо, що Коропецька ОТГ має немалий бюджет на 2019 рік – 22,5 млн. гривень.

«Ніхто не розуміє,  куди витрачають такі кошти. В селищі досі неосвітлені вулиці, не зроблена дорога, не поліпшені умови у дитячому садочку. Є багато й інших проблем, які селищна рада не вирішує начебто через брак коштів.  Рішення голови відкрито не обговорюють, ніде не публікують, вся інформація закрита. Підозрюємо, гроші використовують не за призначенням», – розповіла місцева активістка, волонтерка Світлана Дрозд.

Якщо на сесії більшість депутатів проголосує за звільнення Володимира Мельника, він піде у відставку.

«Також проти нього відкрили ще одне кримінальне провадження. Якщо вину доведуть, термін він отримає вже не умовний», – повідомив адвокат.

Відео