Скандал у львівській маршрутці: «помічниця» водія вдарила пасажирку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Скандал у львівській маршрутці: «помічниця» водія вдарила пасажирку
15 Грудня, 11:06

Скандал у львівській маршрутці: «помічниця» водія вдарила пасажирку

Вчора, 14 грудня, близько 20:09 на вулиці Під Голоском у Львові 29-річну пасажирку автобуса №37 вдарила «помічниця» водія. Після інциденту потерпіла поскаржилася у поліцію та про цей випадок розповіла у Фейсбук-спільноті «Варта-1».

Жінка зазначає, що водій маршрутки №37 (вул. Під Голоском – вул. Гната Хоткевича) не довіз пасажирів до кінцевої зупинки, а висадив раніше. На прохання дівчини з 50-кілограмовим багажем довезти її до пункту призначення водій та його «помічниця» почали її ображати.

«На моє прохання водій спочатку відповів, що хоче в туалет. Після того, як я відповіла, що почекаю (бо навіть до кінцевої є що йти), він агресивно почав доказувати, що це кінцева зупинка. На моє запитання: «Чому він обманює?» його подруга почала словесно мене ображати, називати «психологічно хворою». Коли я витягнула телефон, щоб увімкнути камеру – надіялася, що хоч тоді припинить мене матюкати – вона вдарила сильно по руці, в якій був телефон», – розповіла пасажирка.

Дівчина набрала «102». Водій зачинив двері маршрутки та почав рухатися в іншу сторону.

Потерпіла каже, що «помічниця» водія збирала гроші за проїзд з пасажирів. Припускає, що вони між собою родичі.

У ЛК «АТП – 1», який обслуговує цей маршрут, кажуть, що їх водії офіційно не мають помічників. Обіцяють розібратися у цій ситуації.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео