Скандальну гуманітарку, яку знайшли на Львівщині, поділять між військовими, Херсонською і Миколаївською ОВА | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Скандальну гуманітарку, яку знайшли на Львівщині, поділять між військовими, Херсонською і Миколаївською ОВА
17 Травня, 13:54

Скандальну гуманітарку, яку знайшли на Львівщині, поділять між військовими, Херсонською і Миколаївською ОВА

Днями Личаківський районний суд ухвалив зняти арешт з товарів, які виявили на підпільному складі гуманітарних товарів с.Убині на Львівщині. Харчі та непродовольчі товари передадуть військовим,  а також Херсонській і Миколаївській ОВА. Відповідне клопотання до суду подало Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області.

Нагадаємо, про величезний склад з десятками тонн товару невідомого походження стало відомо у квітні. Тоді детективи БЕБ висловили підозру, що можливо йдеться про продаж гуманітарної допомоги. На товар наклали арешт і відкрили кримінальне провадження. Минув майже місяць, але власника цього товару правоохоронці так і не знайшли.

«В ході проведення досудового розслідування власника вилученого майна встановити не вдалося, під час допитів власник та володілець приміщення у яких виявлено майно показали, що хто є власником майна їм невідомо», – йдеться в клопотанні детектива БЕБ до суду.

І з огляду на додаткові труднощі у зберіганні такого обсягу товару, а також те, що продукти харчування мають обмежений термін придатності, БЕБ звернулось з проханням скасувати арешт і віддати консерви військовим, а непродовольчі товари (дитячий одяг, постіль, памперси, медмкаменти тощо) – Харківській і Миколаївській ОВА. Суд це клопотання задовільнив в повному обсязі.

Відео