Скандальний директор школи на Самбірщині повертається на посаду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Скандальний директор школи на Самбірщині повертається на посаду
24 Березня, 12:20

Скандальний директор школи на Самбірщині повертається на посаду

Іван Січак, директор школи у селі Верхня Яблунька Самбірського району домігся чергового поновлення на посаді. Про це повідомляє Zaxid.Net.

Остаточною краплею у поновленні посади стала постанова Верховного Суду України, проте батьки та вчителі не згідні з таким рішенням.

Адвокат директора школи вважає,  що звільнення з посади має для нього незворотні наслідки – неможливість подальшого працевлаштування, позбавлення єдиного виду доходу, кінець кар’єрі.

«Таке звільнення можливе у крайньому випадку й лише за умови підтвердження факту аморального проступку. У цьому спорі цей факт не встановлено», – вважає адвокат директора, який був позивачем у справі.

Верховний Суд дійшов висновку, що суд першої інстанції правильно встановив фактичні обставини справи, які мають суттєве значення для її вирішення, проте Апеляційний суд не навів обґрунтованих мотивів на спростування висновків суду першої інстанції та доказів, наданих сторонами, і помилково скасував законне рішення суду першої інстанції.

«Переглядаючи у касаційному порядку судові рішення, суд касаційної інстанції перевіряє правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати і вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими. Суд касаційної інстанції перевіряє законність судових рішень лише в межах позовних вимог, заявлених у суді першої інстанції. Апеляційний суд скасував законне рішення суду першої інстанції, не надавши при цьому належної правової оцінки доводам позивача, взагалі не дослідив і не встановив обставини даної справи», – обґрунтували свою постанову судді ВСУ.

Нагадаємо, що директор був прихильником московської церкви, а раніше Івана Січака вже звільняли за фізичне та моральне насильство над школярами.

Відео