Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Скандальний лікар з Жидачева — звільнився
19 Лютого, 15:26
logo-black

Скандальний лікар з Жидачева — звільнився

Наталія Павлишин

 

Стало відомо, що головний лікар Жидачівської районної лікарні Богдан Бойчук, під час керівництва лікарнею, із вини медиків померло декілька смертей пацієнтів, зокрема 12-річному Роман Кулак, написав заяву про звільнення, яку затвердив голова районної ради.

З документу зрозуміло, що заяву на звільнення він написав ще 6 лютого, а 11 лютого її підписав голова районної ради.

 

«Зараз ми виконали максимум завдань. Хоча складно було з тим звільненням. Та завдяки старанням батька, розголосу в ЗМІ вдалося добитися прийняття цього рішення. Хоча й воно було прийняте в досить нестандартний спосіб: депутати Жидачівської райради, за вказівкою одного з депутатів, не проголосували за звільнення головного лікаря Жидачівської районної лікарні. Натомість було прийняте рішення внести зміни у статут, який уможливив, лише за добровільною заявою головного лікаря, звільнити його, — розповіла юрист, громадська активістка Галина Янко. — Він написав заяву під тиском громадськості. Чи через те, що давно варто було піти — стільки смертей. Він зараз працює в приймальні гінекології цієї лікарні».

 

 

bezymyannyj-4

«Перемога! Тому що, здоровий глузд переміг! Але після всіх перемог треба не зупинятися! А з подвоєними зусиллями, ставати до роботи! В лікарні потрібно збудувати, організовувати живий організм. В першу чергу це має бути надання якісної медичної допомоги! Бо ліжко-місця, утеплені стіни, перекриті дахи це добре, але не аксіома! Не стіни лікують, а люди, чи є в них бажання і професіоналізм, це важливе, а потім стіни, обладнання і все інше, воїнів на передовій рятують на колодах, або піддонах у бліндажі. Бо в Жидачеві і сучасне обладнання мали, але не використовували його щоб діагностувати хворобу, щоб врятувати мого сина… Тепер ми прийшли до того що я писав після смерті сина Романа: «Мій син помер, щоб інші жили», — написав на своїй сторінці у фейсбуці батько померлого хлопчика Володимир Кулак.

Галина Янко зазначила, що зараз вже відбулося ознайомлення зі справами і обвинуваченої і потерпілої сторони. І найближчим часом справа буде в суді. Бо це однозначно кримінальна справа і винні мають бути покарані.

Схожі новини