Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Скільки ще має бути смертей, аби нас почули?»: мешканець Яворівщини загинув на «зебрі»
26 Листопада, 10:41
logo-black

«Скільки ще має бути смертей, аби нас почули?»: мешканець Яворівщини загинув на «зебрі»

Юлія Швидко

Сьогодні, о 7.40, в селі Ямельня Яворівського району на трасі «Львів-Краковець» трапилася смертельна ДТП. Місцевий мешканець – 66-річний Ярослав Іванович – на пішохідному переході потрапив під колеса «CHEVROLET Aveo». Від отриманих травм помер у лікарні.

«Не стало дуже порядної, чесної та віруючої людини. Ярослав Іванович, хоча вже був на пенсії, ще працював охоронцем у Львові. Якраз зібрався на роботу. Очевидці бачили, як він вийшов з дому, пропустив машини, що їхали зі сторони Львова, і рушив по пішохідному переході на автобусну зупинку. Аварія сталася раптово. Видно, водій гнав на великій швидкості. Ярослава Івановича відкинуло на багато метрів», – розповідає LMN Оксана Шмагало зі села Ямельня.

Місцеві мешканці бідкаються, адже це не перша аварія, яка трапилася в їхньому селі.

«Уже школяра, який загинув під колесами, ми хоронили. Та й аварія, через яку померла дівчина, яку збив автомобіль Димінського, теж трапилася недалеко. Скільки ще має бути смертей, аби нас почули? По цьому ж переході йдуть школярі, які їздять на навчання в Івано-Франкове. Можливо, варто у нас встановити «лежачого поліцейського» або ж світлофор. Так далі не може тривати. Водії женуть, як несамовиті. Думають, що траса – то все можна. Забувають, що тут люди живуть», – додає Оксана Шмагало.

У покійного залишилася дружина, дві доньки та онуки.

Фото: Facebook

Схожі новини