Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сколівські педагоги сперечаються через посаду керівника школи мистецтв
03 Квітня, 18:43
logo-black

Сколівські педагоги сперечаються через посаду керівника школи мистецтв

Юлія Швидко

Депутати Сколівської міської ради вимагають, аби конкурс, на якому 26 березня обирали керівника місцевої школи мистецтв, визнали недійсним. Кажуть, що більшість членів журі голосувала не «по совісті».

«На посаду керівника цієї школи претендували два кандидати – Лілія Добровольська та Олег Допілко. Вона – педагог з 26-річним стажем, заслугами, званнями. Він – племінник заступника голови райради. У школі працював трохи більше п’яти років, – розповідає LMN депутат Сколівської міської ради Оксана Бондар. – На конкурсі Добровольська протягом півгодини представляла свою програму. Допілкові вистачило 10 хвилин. Найбільшим його досягенням було те, що дитячі роботи вклав у рамочки. По журі було видно, що вони наперед знають результат».

За обрання керівника школи мистецтв голосували 9 членів журі. Лілія Добровольська отримала лише 2 голоси. Олега Допілка призначили на посаду.

«За Лілію проголосували завідувач дитячого садка та священик. Ці люди не підпорядковуються голові районної ради. Всі ж інші – не могли його ослухатися, – додає Бондар. – Голосування відбувалося з порушеннями. Одного з членів журі призначили в передостанній день. Інший давав Допілкові рекомендації, а потім проголосував проти Добровольської. Не може людина, яка стоїть на стороні одного з конкурентів, бути незалежним експертом».

Лілія Добровольська звернулася до юриста. Після аналізу конкурсу фахівець зазначив: він відбувся з порушеннями.

«При розгляді кандидатури не враховували стаж, кваліфікацію. Юрист порадив звертатися до суду. Саме там я зможу добитися правди», – каже LMN Лілія Добровольська.

Натомість переможець конкурсу Олег Допілко вважає, що все відбулося чесно та об’єктивно.

«Членів комісії призначали методом жеребкування під відео-спостереженням.  З 13 чи 14 претендентів вибрали 9. З членами журі, крім двох, я раніше був незнайомий, – говорить Олег Допілко. – Спочатку моя конкурентка не мала зауважень до комісії. Більше півгодини презентувала свою програму. Коли рішення виявилося не на її користь, почала висувати претензії до журі. Але після бою кулаками не махають».

Оксана Бренич, завідувач відділом культури, була головою конкурсною комісії.

«Обидва кандидати були достойними. Але маю достатньо підстав стверджувати, що конкурс відбувся згідно закону. Розумію, що усім не вгодиш, тому я готова до суду. У мене це вже четвертий схожий конкурс. До результатів попередніх ні в кого не було претензій та зауважень», – говорить LMN Оксана Бренич.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини