Скоро запрацюють усі пункти пропуску з Польщею | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Скоро запрацюють усі пункти пропуску з Польщею
18 Червня, 09:14

Скоро запрацюють усі пункти пропуску з Польщею

З 23 червня запрацюють усі пункти пропуску на кордоні з Польщею. Відкриють Устилуг, Смільницю та Угринів, які на час карантину не працювали. Про це повідомив начальник управління організації прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби України Юрій Лисюк, передає Укрінформ.

«Зараз приймається рішення польським урядом. І нас буде офіційно поінформовано, що з 23 червня з нуля годин будуть відкриті пункти пропуску, які наразі не працюють. Це Смільниця, Угринів, Устилуг», – зазначив Лисюк.

Він зауважив, що у зв’язку з цим на кордоні з Польщею пасажиропотік і черги зменшаться. Додав, що в Євросоюз краще їхати з понеділка по середу, коли черг на кордонах немає.

На даний час з Польщею працюють пункти пропуску «Грушів», «Ягодин», «Шегині», «Краковець», «Рава-Руська».

Також, нагадаємо, Кабінет Міністрів України скасував обмеження на в’їзд на територію України для осіб, які прибувають із Індії, яке діяло з 2 травня. У постанові, оприлюдненій на урядовому порталі, виключили пункт, що забороняв перетин державного кордону на в’їзд в Україну іноземцями та особами без громадянства, які прибули з Республіки Індія або перебували на її території не менше семи днів впродовж останніх двох тижнів.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео