Скульптура, яка 4 місяці стояла біля Оперного, завтра поїде додому в Італію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Скульптура, яка 4 місяці стояла біля Оперного, завтра поїде додому в Італію
27 Жовтня, 13:49

Скульптура, яка 4 місяці стояла біля Оперного, завтра поїде додому в Італію

Завтра, 28 жовтня, гігантську скульптуру «Містер Арбітріум», яка розташована біля Оперного театру, повезуть додому в Італію. Про це повідомила керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Львівської міської ради Тетяна Хабібрахманова.

“Статуя заввишки п’ять з половиною метрів авторства скульптора Емануеле Джіаннеллі простояла у Львові чотири місяці. Це був безкоштовний подарунок місту від італійських митців, який символізував підтримку України у цей непростий час. За ідеєю автора, Містер Арбітріум є фігурою чоловіка, який водночас і штовхає, і тримає. Саме за цю особливість він був обраний нести Україні послання надії, підтримати народ і державу в цей час скорботи та страждання, та відштовхнути війну, даючи простір миру та відбудові”, – йдеться у повідомлення.

 

Зазначимо, що скульптуру Арбітріума Емануеле Джіаннеллі у 2022 році встановлювали у різних містах Італії біля пам’яток архітектури та сучасних будівель, однак спочатку вона викликала дискусії серед мешканців. Проте згодом ставала справжнім магнітом серед містян та туристів.

Відео