Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Скинулись” по гривні: заблоковані канали Медведчука створили новий медіахолдинг
24 Лютого, 10:34

“Скинулись” по гривні: заблоковані канали Медведчука створили новий медіахолдинг

Канали “112 Україна”, ZIK і NewsOne створили нову компанію під назвою Медіахолдинг “Новини”.

«Заборонена “трійка Медведчука”, що називала себе “Медіахолдинг “Новини” натягнула нову маску. Створила ТОВ з такою ж назвою», – заявив міністр культури Олександр Ткаченко в Telegram-каналі.

Новий медіахолдинг створили 100 громадян, щоб обійти санкції, запроваджені Радою нацбезпеки й оборони.

Компанію зареєстрували 18 лютого, через 2 тижні після накладення санкцій. Статутний капітал медіахолдингу 100 грн – кожен із співзасновників компанії “скинувся” по 1 грн.

«Схоже на те, що Медведчук і Ко шукають юридичні способи, щоб знову запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір. Однак, скільки нових ТОВ за 100 гривень не роби – суть не змінюється, а значить і увага з боку держави до їх діяльності», – написав він.

Згідно з даними сервісу YouControl, Тараса Козака, який є власником телеканалів “112 Україна”, ZIK і NewsOne, серед співзасновників нового медіахолдингу немає. Керує новою компанією Віктор Фролов.

Нагадаємо, минулого тижня Рада національної безпеки й оборони України включила в санкційний список 8 осіб і 19 компаній, зокрема нардепа ОПЗЖ Віктора Медведчука, його дружину Оксану Марченко та її подругу Наталю Лавренюк, яку вважають цивільною дружиною нардепа Тараса Козака

  • 0
  • 167
Схожі новини