Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Слава Україні – Героям слава” затвердили футбольним символом держави
11 Червня, 12:59

“Слава Україні – Героям слава” затвердили футбольним символом держави

Виконком Української асоціації футболу сьогодні, 11 червня, на засіданні визнав гасла «Слава Україні» та «Героям слава» офіційними футбольними символами України. Про це повідомив президент УАФ Андрій Павелко у Facebook.  Він зазначив, що 45 членів комітету затвердили футбольні символи та футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!»

Також разом із малим гербом Української асоціації футболу у вигляді тризубу з написом Ukraine на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені та в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карту України з тризубом в центрі.

 

«Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!», – написав Павелко.

Нагадаємо, Союз європейських футбольних асоціацій вимагав від збірної України по футболу прибрати з форми для чемпіонату Європи напис “Героям слава”. Заборона гасла  на формі збірної викликала обурення українців на сторінках соцмереж. Користувачі влаштували флешмоб на сторінках УЄФА, а посадовці критикували європейську організацію за потурання Росії.

Схожі новини