Славські рятувальники знімали з гори закоханих з Радехівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Славські рятувальники знімали з гори закоханих з Радехівщини
02 Грудня, 10:59
logo-black

Славські рятувальники знімали з гори закоханих з Радехівщини

Вчора, 1 грудня, близько шостої години вечора працівники Славської пошуково-рятувальної групи на Сколівщині отримали виклик від туристів, які заблукали. Годину закохані  – 24-річний хлопець та 17-річна дівчина – не могли знайти дорогу, аби повернутися у селище.

«Молодий чоловік вирішив зробити коханій сюрприз – на гірській вершині Погар запропонувати вийти за нього заміж. Вчора підйомники не працювали, тому вони туди пішли пішки. Після освідчення пара зрозуміла, що загубила шлях назад. Годину вони блукали лісовими дорогами. Добре, що знайшли наш номер телефону та одразу викликали рятувальників. Бо уже сутеніло, почалися холоди – до 10 градусів морозу, – розповідає LMN Микола Хрипта, начальник Славської пошуково-рятувальної групи.

Із молодими людьми усе добре. Додому вони повернуться уже у статусі заручених.

Рятувальники ж наголошують, що під час походу у гори завжди треба мати їх номер телефону. Тим, хто заблукав у горах без зв’язку, не варто намагатися швидко потрапити на низовину. Можна ще більше заблукати – й тоді пошуки виходу можуть затягнутися надовше. Тому, якщо важко зорієнтуватися, краще залишатися на місці, знайти відкриту місцину на цій території, розвести вогонь, щоб вас побачили здалеку, або ж зробити стяг з одягу й розмістити на дереві.

Фото: надані Миколою Хриптою

Відео