Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Слідами президента: львівський мер хоче вдвічі зменшити кількість депутатів міськради
19 Вересня, 13:57

Слідами президента: львівський мер хоче вдвічі зменшити кількість депутатів міськради

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував зменшити кількість депутатів Львівської міської ради з 64 до 32. Таку пропозицію він висловив під час засідання сесії міської ради 19 вересня. На його думку, це покращить якість роботи депутатів, – пише Захід.нет.

«Я хочу подякувати всім депутатам, які свого часу прийняли рішення про зменшення кількості депутатів з 90 до 64. Я думаю, що на часі наступник крок. Якщо в державі ми маємо мудрість зменшити кількість депутатів з 450 до 300, то я би дуже хотів щоб ми у Львові показали приклад, і з 64-х зменшили кількість депутатів для наступної каденції до 32-х. Прошу таку пропозицію пропрацювати, проголосувати на наступних засіданнях, і ми її скеруємо президенту, керівнику Верховної ради, щоб вдвічі зменшити кількість депутатів. Порядку буде більше і буде більше часу для аналітичної роботи», – заявив Садовий.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський ініціював зменшення кількості народних депутатів з 450 до 300. Відповідний законопроект зареєстрований на сайті ВРУ.

 

ФОТО: inlviv.in.ua

Схожі новини