Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Слуга народу” на російському ТБ розповів про радикальних націоналістів в Україні
23 Жовтня, 13:55

“Слуга народу” на російському ТБ розповів про радикальних націоналістів в Україні

Народний депутат від “Слуги народу” Євген Шевченко взяв участь у пропагандистській передачі на російському “1 каналі”, де розповів, які погані в Україні націоналісти.

«Наша фракція разом з президентом на виборах відстоювали позицію, щоб конфлікт на Донбасі і в цілому в Україні був вирішений мирним шляхом. І зараз ми все для цього робимо. Та ситуація, що склалася у суспільстві відносно формули Штайнмаєра, вона була вкинута в суспільство радикально налаштованими націоналістами, у яких у цілому їх політика полягає у ворожнечі, у війні. Ми зараз зробили паузу. Думаю, що правоохоронці розберуться, хто це зробив, звідки ростуть ноги і кому це вигідно», – сказав у прямому ефірі депутат Євген Шевченко.

Парламентар коментував ситуацію в Україні через відеозв’язок.

Як повідомив нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос, Шевченко навіть сам хвалився виступом на російському ТБ на своїй сторінці у Facebook. Але згодом після несхвальних коментарів від колег по фракції і користувачів соцмережі, свій пост видалив.

Російські ЗМІ неодноразово ловили на поширенні фейків про Україну і перекручуванні фактів. Зокрема пропагандистські канали часто поширюють інформацію про те, що в Україні керують «радикальні націоналісти». Беручи участь у подібних шоу і роблячи заяви про націоналістів, нардеп підіграв російській пропаганді.

 

Схожі новини