Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Слуга народу» відмовилась виключати з списку кандидата-кума дружини Медведчука
09 Липня, 07:19

«Слуга народу» відмовилась виключати з списку кандидата-кума дружини Медведчука

У партії “Слуга народу” не вважають підставою для виключення з виборчого списку номера 22 бізнесмена Андрія Холодова той факт, що він є кумом дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко.

Про це на брифінгу сказав голова партії Дмитро Разумков.

«Наскільки мені відомо, він є кумом Марченко, а не кумом Медведчука, справедливості заради. І ця інформація, на мій погляд, не повинна була бути основоположною для включення або виключення людей зі списку в зв’язку з їх зв’язками з тими чи іншими українськими політиками або тими людьми, які себе такими вважають. Плюс, наскільки мені відомо, це сталося не зараз. Це досить давня історія. Тому я не думаю, що це повинно було стати основним пунктом для виключення людини зі списку», – додав він.

Поруч з цим, виконавчу директорку Незалежної асоціації банків України Олену Коробкову, на її думку, незаконно виключили зі списку партії.

«Я жодних заяв не писала. Написати заяву минулою датою я також не можу, а вчора на з’їзді голосували списком, відповідно і рішення з’їзду є незаконним. Я підтримую президента, але не підтримую олігархів та корупційні ігри, в які намагаються грати деякі члени команди президента. Через мою принципову позицію як експерта стосовно Приватбанку в гру включились старі олігархічні клани зі своїми шавками типа Дубинського і Ко, які намагались дискредитувати мене фейковими постами. Але й на цьому не зупинились – почалися погрози мені, родині та моєму життю. Навіть в такому формулюванні: або її приберуть зі списка, або я приберу її фізично», – написала Коробкова.

 

Фото: Обозреватель

Схожі новини