«Слуга народу» заявляє про фальсифікації у 119-му та 126-му округах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Слуга народу» заявляє про фальсифікації у 119-му та 126-му округах
24 Липня, 10:46

«Слуга народу» заявляє про фальсифікації у 119-му та 126-му округах

“Команда Зеленського у Львові” на своїй сторінці у фейсбук поширила реліз, у якому стверджує про фальсифікації на окремих округах Львівщини.

“Упродовж всієї виборчої кампанії усі кандидати від політичної партії «Слуга народу» на Львівщині  вели свою агітацію чесно та без використання методів очорнення своїх опонентів. І день голосування  наші кандидати провели так само – відстоюючи чесні та прозорі вибори. Проте наші опоненти в окремих округах не могли змиритись із втратою влади та вдались до того, що ми називаємо фальсифікацією результатів», – написали.

Пізніше пояснили, що йдеться про 119-й та 126-й виборчі округи. У першому виявили суттєва розбіжність між копіями протоколів.

«Протоколи, які були видані в ніч з 21 на 22 липня не співпадають з тими, які привозять дільничні виборчі комісії. На початку перерви в роботі засідання ОВК №119 різниця між двома лідируючими кандидатами становила 330 голосів на користь нашого кандидата Ореста Кавецького. Проте до кінця цієї перерви на сайті ЦВК відобразилась відмінна інформація з перевагою Кавецького лише у 45 голосів», – зазначає Ростислав Тістик, координатор Зе!команди на Львівщині.

Також, як відзначається, по 126 округу спостерігачі від Володимира Наконечного, кандидата від “Слуги народу”, зафіксували вкидання бюлетенів за одного з кандидатів. Сам Наконечний зі своїми довіреними особами викликав поліцію і відповідні порушення були зафіксовані.

«Ми відстежуємо ситуацію по цих округах та все фіксуємо. Тому особи, що беруть участь в фальсифікації результатів голосування, понесуть відповідний вирок суду за свій злочин», – запевнив Тістик. 

Фото: Апостроф

Відео