Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Слуги народу» публічно вибачились за кнопкодавство після матів від Зеленського
13 Вересня, 07:44

«Слуги народу» публічно вибачились за кнопкодавство після матів від Зеленського

Під час засідання Верховної Ради перші депутати-кнопкодави Сергій Литвиненко та Олена Копанчук від фракції “Слуга народу” публічно вибачались та пообіцяли передати місячну зарплату на благодійність.

«Я хочу вибачитись за те, що вийшло. У моїх діях не було ніякого злого умислу. Я просто переживав, щоб за ці закони проголосували. Я готовий передати місячну зарплату на благодійність», – сказав Сергій Литвиненко.

 

«Хочу також принести офіційне вибачення перед усіма. Для мене хоч і було важливим, щоб даний законопроект був проголосований, хоча це не є виправданням. Для мене це буде важливим уроком на все життя. І також я приєднуюсь до позиції свою заробітну плату віддати на благодійний фонд. І я думаю, що це стане посилом уваги не вчиняти неособисте голосування», – сказала Олена Копанчук.

Голова фракції Давид Арахамія розповів про реакцію президента Володимира Зеленського на ці випадки.

«Якщо пропустити мати – не було. На фракції, яка буде наступного тижня, окремо винесуть це питання, тому що це була наша обіцянка…Ви ж розумієте, не було жодного сенсу це робити. Це якась дурниця… Я не знаю навіть, як це пояснити», – заявив Арахамія.

 

Фото: Znaj.ua

Схожі новини