Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Слуги народу» відмовилися від державного фінансування
26 Березня, 19:30
logo-black

«Слуги народу» відмовилися від державного фінансування

Партія «Слуга народу» відмовилася від державного фінансування на 2020 рік. Про це заявив голова партії, перший заступник голови парламентської фракції «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Ми просимо перенаправити всю суму бюджетного фінансування діяльності партії до Стабілізаційного фонду, що створюється Кабінетом міністрів, та спрямувати ці гроші на потреби українських медиків, які борються сьогодні з пандемією коронавірусу», – каже Корнієнко.

Нагадаємо, раніше координаційна рада «Громадянської позиції» звернулася до керівництва партій, які отримують державне фінансування, з проханням відмовитися від цих коштів і зекономити для країни майже 300 мільйонів гривень.

«Слуга народу» прийняла правильне рішення. Треба переглянути бюджет, змінювати закон. Зараз така ситуація в державі, коли ми повинні спрямувати ці кошти на інші потреби, щоб підтримати наших громадян. Я підтримую рішення «Слуги народу» і закликаю інші партії теж наслідувати такий приклад», – каже LMN керівник координаційної ради «Громадської позиції» Володимир Гірняк.

Зазначимо, державне фінансування отримують партії, що присутні в парламенті. У 2020-му кошти мали отримати “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність” “Батьківщина” та “Голос”.

Фото: ТСН.

Схожі новини