Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Слуги народу” вимагають справедливого розподілу коштів на Львівщині
19 Січня, 09:26

“Слуги народу” вимагають справедливого розподілу коштів на Львівщині

Народні депутати від фракції «Слуга народу» Ростислав Тістик та Орест Саламаха заявили про нерівномірний та непрозорий процес розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. Про це повідомляє Леополіс.

Нардепи запевняють, що перелік відібраних за конкурсом проектів формують так, що найбільше коштів уже шостий рік отримують Пустомитівський, Самбірський, Городоцький, Мостиський райони. Тобто виборчі округи чинного народного депутата Ярослава Дубневича, а також його брата, екснардепа Богдана Дубневича.

За словами Ростислава Тістика, обласна комісія з розподілу коштів ДФРР найближчим часом має намір розподілити 360 млн грн на реалізацію державних інвестиційних проектів. І ці чотири так звані «пріоритетні» райони цього року можуть отримати майже половину всієї суми передбаченої для області. При цьому інші райони, крім міста Львів, буде профінансовано на рівні 1-4 % загальної суми.

“Головна мета державного фонду регіонального розвитку – це пришвидшення соціального-економічного розвитку всіх регіонів та районів! А не вибраних, на догоду окремим особам, які за державний кошт фактично роблять собі піар. А школи, садки чи сучасні належно обладнані лікарні в Сколівському, Турківському, Радехівському чи в будь-якому іншому районі нашої області такі ж потрібні, як і в Пустомитівському, Самбірському, Городоцькому і Мостиському районах”, – каже Ростислав Тістик.

Нардеп зазначив, що сьогодні вирішальна роль в обласній комісії, яка затверджує перелік об’єктів, належить представникам БПП та людям, наближеним до братів Дубневичів.

“Минулими роками ця комісія збиралася мало не підпільно, приймала рішення без участі громадськості, без натяку на спробу подбати про цілу область, а не окремі її території. Тому звертаюся до Міністерства розвитку громад і територій України щодо необхідності вироблення комплексного підходу до розвитку громад, який би гармонізував розподіл коштів”, – говорить нардеп.

Нардепи переконані, що фінансування точкових проектів не сприяє цілісному соціально-економічному розвитку Львівщини. Тому закликають комісію у Львові до справедливого розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік.

Фото: Westnews.info

Схожі новини