Служба автомобільних доріг на Львівщині приймає скарги від водіїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Служба автомобільних доріг на Львівщині приймає скарги від водіїв
04 Січня, 11:04

Служба автомобільних доріг на Львівщині приймає скарги від водіїв

На Львівщині водії можуть повідомити про утрудненні ділянки для руху транспорту  диспетчера Служби автомобільних доріг для негайного реагування за номером телефону 067 370 80 67. Такі міри прийняли, бо на території Львівської області виникли складні погодні умови, йдеться на сторінці Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА у Facebook.

У зв’язку із значним приростом снігу 4 січня в горах Львівської області очікується значна сніголавинна небезпека. На автомобільних дорогах можлива ожеледиця. Синоптики попереджають про можливі незначні ускладнення руху транспорту.

«Служба автомобільних доріг у Львівській області інформує про цілодобову роботу дорожнього комплексу регіону для забезпечення належного руху транспорту автомобільними дорогами загального користування. Впродовж дня на дорогах  державного значення працювали 95 одиниць техніки та 145 робітників. Для ліквідації зимової слизькості на шляхах використано 1876 тонн піщано-соляної суміші», –кажуть у Службі автодоріг.

Водіїв, в свою чергу, просять дотримуватися правил дорожнього руху. Нагадують про місця відстою транспортних засобів, де можна перечекати негоду.

Фото: умовне

Відео