Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Служба безпеки може і повинна ефективно розслідувати»: Богдан про «сміттєву блокаду» Львова
08 Липня, 07:54

«Служба безпеки може і повинна ефективно розслідувати»: Богдан про «сміттєву блокаду» Львова

Голова Офісу президента Андрій Богдан вважає, що СБУ має розслідувати “сміттєву блокаду” Львова 2016 року. Так він відреагував на виступ на представленні нового голови Львівської ОДА мера Львова Андрія Садового.

«Я вже озвучував, що колишній президент України Петро Порошенко пропонував мені особисто підписати угоду. Відповідно до неї блокаду мали зняти, якщо фракція “Самопоміч” в парламенті займе іншу позицію. У мене навіть є копія цього документа. Я на цю змову не пішов принципово», – зазначив Садовий.

Зеленський запропонував меру Львова озвучити конкретні прізвища.

«Ми якраз привезли главу Служби безпеки України і хочемо почути конкретні прізвища людей з виконавчої влади та місцевої влади, які сприяли цьому тиску», – наголосив Зеленський.

Богдан наголосив, що виступ Садового можна вважати заявою про злочин.

«Це екологічна безпека держави, екологічна безпека цілого міста, санітарна безпека громадян. Таку заяву про злочин слід внести до ЄРДР, і думаю, що Служба безпеки може і повинна ефективно розслідувати, хто давав команду, кому, як виконували, як блокували, які були задіяні підрозділи і відповідні посадові особи. Якщо було порушення трудової дисципліни, то на підставі цих даних звільнити, а тих, хто безпосередньо давав і виконував незаконні вказівки, треба притягти до відповідальності», – пояснив Богдан.

На ці заяви відреагував екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка в коментарі «Главкому.

«Коли хочеться дуже «вислужитись» перед новою владою і одночасно зняти з себе всю відповідальність за неналежне виконання власних посадових обов’язків, найкращий спосіб, який мер Львова Андрій Садовий запозичив у колишніх «регіоналів» – звинуватити у всьому «попередників». Криза із вивезенням й утилізацією львівського сміття – це відповідальність виключно Андрія Садового.

 

Андрій Іванович вже 13 років керує Львовом. За всі ці роки у нього була можливість вирішити всі нагальні проблеми міста: не лише з вивезенням сміття, а й забруднення навколишнього середовища, міського транспорту тощо. Але пан Садовий дуже хоче бути політиком – і замість того, щоб вирішувати повсякденні проблеми львів’ян, він то будує партію, то бере участь у політичних інтригах, то будує якість новітні політичні альянси. Причому, спочатку співпрацює з кожною діючою владою, а потім для підтримки власного рейтингу «йде в опозицію». Переконаний, що через певний час нова адміністрація, яку сьогодні представив Зеленський, скоро стане винною у всіх його проблемах. Тому всі питання по сміттю Садовий може задавати одній людині. Самому собі. І тому все розслідування СБУ, прокуратури повинно початися з кабінету мера Львова», – відзначив Синютка.

 

Фото: Укрінформ

Схожі новини