Служба безпеки України проведе на Жовківщині навчання: що треба знати мешканцям | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Служба безпеки України проведе на Жовківщині навчання: що треба знати мешканцям
10 Травня, 16:23

Служба безпеки України проведе на Жовківщині навчання: що треба знати мешканцям

У період з 12 по 14 травня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання. Масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних. Про це йдеться на фейсбук-сторінці підрозділу СБУ у Львівській області.

«Служба безпеки України просить жителів та гостей міста Жовква, селища міського типу Куликів та міста Дубляни із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, огляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини».

Крім того, громадян просять у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати 102.

Відео