Службу візитів до дітей із інвалідністю хочуть створити у Львові – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Службу візитів до дітей із інвалідністю хочуть створити у Львові
05 Листопада, 12:18

Службу візитів до дітей із інвалідністю хочуть створити у Львові

Міська мобільна служба домашніх візитів для сімей у яких є діти, чий розвиток є під загрозою.

Щодня у Львові народжуються діти з генетичними захворюваннями, із затримкою інтелектуального та фізичного розвитку та багатьма іншими проблемами. Сім’ї таких потребують підтримки різних фахівців: медичних працівників, дитячого психолога, спеціальних педагогів, фахівця фізичної реабілітації, соціального працівника.

Проект, автором якого є Зореслава Люльчак, допоможе дітям та їх сім’ям інтегруватись у соціумі.
Бюджет  – 1 401 600 грн.

“Згідно міжнародних практик усі діти групи ризику повинні отримувати послуги у системі Раннього Втручання. Це комплексна система послуг сім`ї, в якій народилася дитина з неповносправністю чи ризиком розвитку такої. Ця система послуг скерована на раннє виявлення, терапію та профілактику порушень розвитку дитини та функціонування її сім`ї і забезпечується мультидисципліонарною командою фахівців,” – пояснюють у розширеному описі проекту.

Головною метою проекту є допомога сім’ї створити такі умови, в яких дитина могла б повноцінно рости, розвиватися, реалізовувати себе, звикати до життя в суспільстві.

dity-2

Близько 20 років у Львові діє практика раннього втручання, на базі Навчально-реабілітаційного центру Джерело. Команда Джерела вже відкрила 2 відділення Раннього Втручання у Львові. Але жодне з них не надає послуг Домашнього супроводу.

“Уже існуючих можливостей з надання послуг раннього втручання у Львові – недостатньо, покращити ситуацію зможе запуск міської мобільної служби домашніх візитів. Це дасть можливість організувати вдома розвиваюче навчальне середовище для дитини та максимально розвинути її потенціал,” – розповідають у пояснювальній записці.

Наразі зібрано 669 голосів.

Якщо ви хочете підтримати проект №109 та допомогти дітям з особливими потребами, проголосувати можете тут.
До закінчення голосування залишилось трохи більше тижня.

Відео