Смерть наступила раптово: комарнівець загинув від ураження струмом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Смерть наступила раптово: комарнівець загинув від ураження струмом
12 Червня, 11:48
logo-black

Смерть наступила раптово: комарнівець загинув від ураження струмом

Вчора, 12 червня, у місті Комарно Львівського району від ураження електричним струмом загинув місцевий мешканець. Під час грози гілка з дерева впала на лінію електроструму, яка під напругою звалилася на чоловіка. Потерпілий помер на місці, кажуть у ДСНС у Львівській області.

«Десь близько 5-6 години вечора у Комарні розгулялася неймовірна негода. Гриміло, била блискавка. Не обійшлося без людських жертв. На вулиці Башта гілкою пошкодилася лінія електроструму, упала на чоловіка, який жив по-сусідству. Кажуть, що він вхопився за дріт. Смерть наступила раптово», – розповідають LMN мешканці Комарна.

Загиблому чоловікові – 50 років. У рідному місті про нього говорять як про порядного сім’янина, хорошу людину.

Рятувальники ж черговий раз нагадують, що під час негоди краще не виходити без потреби з приміщення. Під час грози, якщо перебуваєте вдома, радять зачинити всі вікна та двері.

«У приміщенні не має бути протягів, які притягують кульову блискавку. У приватному будинку в жодному разі не слід палити в печі – блискавка може проникнути в будинок через димохід. Триматися подалі від електроприладів, антен, електропроводів – вони притягають розряд», – кажуть у ДСНС на Львівщині.

Також рекомендують намагатися уникати місць поблизу води, що притягує блискавку. На відкритій місцевості під час грози не використовувати мобільний телефон, окрім випадків, коли необхідна допомога. Не можна стояти на вулиці під високими деревами або стовпами. Якщо негода застала за кермом, варто знайти місце для парковки і залишити автомобіль у безпечному місці. Не паркуватися під деревами, оскільки існує небезпека падіння гілок.

Фото: ілюстративне

 

Відео