Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Смерть наступила раптово: у Львові не стало 38-річного радіолога онкоцентру
31 Жовтня, 15:02
logo-black

Смерть наступила раптово: у Львові не стало 38-річного радіолога онкоцентру

Вчора, 30 жовтня, відійшов у вічність 38-річний лікар-радіолог, променевий терапевт Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Володимир Ковалик. Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Українського лікарського товариства.

«Це болісна та прикра несподіванка. Володимира усі знали як лікаря з дуже хорошим іменем, розумного, уважного, завжди стриманого та врівноваженого. Його поважали як колеги, так і пацієнти. Він працював радіологом, тому йому доводилося мати справу з непростими хворими, у яких були важкі недуги. Але він до усіх знаходив підхід, до кожного у нього вистачало терпіння. Завжди дбав про своїх пацієнтів, – розповідає LMN Олег Дуда, голова Українського лікарського товариства у Львові, заступник головного лікаря з хірургічної роботи онкоцентру. – З дружиною зуміли створити зразкову, порядну сім’ю, виховували трьох діток. Усім важко повірити, що Володимир уже не з нами».

123306395_2050218901769212_8940662619618706390_n

Знайомі Володимира Ковалика розповідають, що дружина покійного Марія також працює медиком. Двоє старших дітей Коваликів – школярі.

Кажуть, що помер Володимир уночі. До того не скаржився на самопочуття. Припускають, що у нього міг обірватися тромб.

Фото: Фейсбук

Схожі новини