Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Смертей від коронавірусу може побільшати ближче до зими, – ВООЗ
27 Серпня, 16:51

Смертей від коронавірусу може побільшати ближче до зими, – ВООЗ

У ВООЗ зазначили, що ситуація, яка була з коронавірусом взимку та навесні цього року, навряд чи вже повториться. Але все таки ближче до зими слід очікувати збільшеня хвилі захворюваності.

«Смертність від наслідків коронавірусної інфекції може суттєво зрости взимку. Проте світове співтовариство вже має досвід боротьби з COVID-19 і це може допомогти з новою хвилею недуги», – заявив регіональний директор підрозділу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Європі Ханс Клюге, пише ТСН з посиланням на газету The Guardian.

Представник ВООЗ припустив, що зростання кількості летальних випадків може бути пов’язане з тим, що молодь, яка є потенційним переносником коронавірусної інфекції, восени і взимку буде частіше контактувати з людьми похилого віку. А через початок навчального року контролювати поширення хвороби буде складніше.

«Можливо, смертність серед молодих людей не буде високою, але це як торнадо з довгим хвостом», – сказав він.

За словами Клюге, ситуація, яка була з коронавірусом взимку та навесні цього року, навряд чи вже повториться. Оскільки тоді коронавірус застав країни зненацька, а в даний час світ вже отримав досвід боротьби з цією інфекцією. А тому, каже Клюге, “пильність – ключове слово” для мінімізації поширення COVID-19.

Схожі новини