У п’ятницю, 26 червня, близько 21:40 на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Деревач Львівського району сталася дорожньо-транспортна пригода. Як повідомили в поліції Львівської області, внаслідок цього одна людина загинула, ще двоє травмувалися.
Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобілів Hyundai Tucson, яким керував 70-річний львів’янин, та Audi 100 під керуванням 19-річного мешканця Львова. Від отриманих внаслідок ДТП травм водій Audi 100 загинув на місці події. Водій Hyundai Tucson та його пасажирка, 36-річна львів’янка, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.