Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Смертельна помилка: десятикласнику з Нового Роздолу загрожує 5 років тюрми за вбивство
27 Вересня, 14:14

Смертельна помилка: десятикласнику з Нового Роздолу загрожує 5 років тюрми за вбивство

16-річний мешканець Нового Роздолу, який до смерті побив 44-чоловіка, може отримати 5 років тюрми. Родичі померлого вимагають, аби закон покарав і батька неповнолітнього, буцімто, саме він збури в сина та підштовхнув до вбивства.

Нагадаємо, трагедія сталася 13 вересня. 44-річний Руслан вийшов з під’їзду свого будинку, як на нього просто на сходах накинувся десятикласник. З усієї сили вдарив у обличчя. Травма виявилась надто серйозною. Чоловіка непритомного доставили до лікарні, де за його життя чотири доби боролися медики, однак безрезультатно.

«У пацієнта була критична травма головного мозку. Тяжка ЧМТ, забій та стиснення головного мозку важкого ступеня. З моменту госпіталізації чоловік перебував у комі», – розповіли у реанімаційному відділенні Львівської лікарні швидкої допомоги, – розповіли у «Надзвичайних новинах».

З’ясувалося, що підліток накинувся на старшого чоловіка, щоб помститися за свого батька. Днями той після зустрічі з другом повернувся додому із розбитим носом, що дуже розлютило сина.

«Ну, так, трохи ніс був розбитий. Ми з ним сиділи, випивали. А потім ось – така неприємна ситуація. Ми ніколи з ним не конфліктували, але той раз сталося щось незрозуміле», – пояснив батько неповнолітнього нападника.

За словами родичів загиблого Руслана, саме батько і підбурив сина влаштувати “з’ясування стосунків” у такий нелюдський спосіб.

Але головне у цій ситуації – хлопець накинувся не на того. Виявляється, кривдником батька був інший чоловік, а не Руслан. Тобто, хлопець “переплутав” двох людей. Той самий кривдник – Василь – за час слідства встиг помиритися з батьком школяра.

А от хлопцеві за скоєне загрожує до 5 років позбавлення волі: зараз він під домашнім арештом з електронним браслетом.

Родина загиблого чоловіка наполягає на тому, щоб до відповідальності притягнули і батька десятикласника. Також переконані, чоловік не постраждав від одного удару. Його добивали, для цього неповнолітній скликав ще своїх друзів.

«Батько підбурив сина, скликали дітей, діти пішли бити. І просто вбили, ні за що. Лікар підтвердив, що там був не один удар. Тобто, могли вдарити раз і він впав, а потім підійти і ще копнути, добити, – розповіла сестра загиблого.

Про покійного сусіди розповідають тільки хороше. Чоловік ніколи ні з ким не конфліктував. Навпаки, був дуже добрим та завжди відгукувався на чужі проблеми. А ще самостійно доглядав хвору матір.

ФОТО: Скріншот із відео “Надзвичайних новин”

 

Схожі новини