Смертельна пожежа у Стрию: рятувальники не змогли врятувати літнього чоловіка | Львівська мануфактура новин
Смертельна пожежа у Стрию: рятувальники не змогли врятувати літнього чоловіка
12 Лютого, 11:50

Смертельна пожежа у Стрию: рятувальники не змогли врятувати літнього чоловіка

Сьогодні, 12 лютого, у місті Стрий сталася трагічна пожежа. О 08:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння на вул. Грабовецькій у п’ятиповерховому житловому будинку. Про це повідомили у ДСНС Львівщини.

Пожежа виникла на четвертому поверсі в одній із квартир. На момент прибуття рятувальників у помешканні горіли речі домашнього вжитку та диван на площі близько 10 кв. м. Існувала загроза поширення вогню на сусідні квартири.

 

«Задимлене приміщення покинути самостійно не міг чоловік 1952 року народження. Рятувальники винесли його з квартири та одразу розпочали серцево-легеневу реанімацію. Після прибуття медиків екстреної допомоги реанімаційні заходи продовжили, проте врятувати чоловіка не вдалося»,-  йдеться в повідомленні.

Пожежу локалізовано о 09:02 та ліквідовано о 09:05.

Причини займання наразі встановлюють правоохоронні органи.