Сміттєва блокада у Самборі: КП «Об’єднане» 5 діб поспіль не вивозить відходи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сміттєва блокада у Самборі: КП «Об’єднане» 5 діб поспіль не вивозить відходи
18 Червня, 20:19
logo-black

Сміттєва блокада у Самборі: КП «Об’єднане» 5 діб поспіль не вивозить відходи

У Самборі декілька діб поспіль місцеве КП «Об’єднане» не вивозить тверді побутові відходи з майданчика на вул. Валова і Торгова. Про цю проблему на своїй Facebook-cторінці написав місцевий журналіст Юрій Леськів.

Люди нарікають: сьогодні в місті дуже спекотно, і так є протягом декількох днів. У таку спеку гори сміття – це відвертий розплідник антисанітарії, це те – що миттєво приваблює гризунів, а це – крок до інфекційних проблем. Жах!”, – йдеться у повідомленні.

Додамо, що самбірчани щомісяця сплачують комунальному підприємству за вивезення побутових відходів. Платежі надходять на рахунок КП “Об’єднане”, керівником якого є одіозний і підсудний Євген Квас.

Вчора КП «Об’єднане» на офіційній сторінці у Facebook повідомило про причини невиконання своїх обов’язків.

 

“Самбірські олігархи також повинні платити за сміття. Прикро, що керівник ринку Денькович Іван, ухиляється від оплати за фактично продуковане сміття, а оплачує лише мінімум хоч має на це фінансові можливості. Чому прості люди добросовісно оплачують за прибирання та вивіз сміття? А він ні.. Чому торговельні центри які поруч з ринком оплачують вчасно і в повному обсязі? А він ні.. Це не повага до людей і до міста в якому живеш і працюєш…”, – йдеться у повідомленні комунального підприємства.

Додамо, що Іван Денькович – це керівник ТзОВ «РИНОК-СЕРВІС» та депутат Самбірської міської ради. Він також прокоментував інцидент у своєму Facebook.

“Сьогодні вже 5 день, як триває сміттєва блокада самбірського ринку, прилеглих підприємців та підприємств, які вчасно та належним чином, так як і наше підприємство, виконують усі свої зобов’язання… Прикро, що керівництво даного підприємства почало створювати дискомфорт жителям Самбора, а саме своїм виборцям, які обрали їх до владних кабінетів”, – написав Іван Денькович.

LMN також поспілкувалась з Іваном Деньковичем. “Я думаю, що нормальний керівник бере договір, який складено з  ТзОВ «РИНОК-СЕРВІС», дивиться платіжку, визиває бухгалтера і дивиться чи оплачено. Бо я коли прочитав це на сторінці СКП «Об’єднане» одразу викликав бухгалтера, перевірив договір, надали платіжку про те, що 14 червня оплачена повна сума згідно з договором, який підписував сам підсудний Євген Квас у 2022 році. У мене сума оплачена завчасно і згідно договору”, – розповів LMN Іван Денькович.

За словами керівника ТзОВ «РИНОК-СЕРВІС», станом на сьогодні, ситуація із сміттям стала критичною.

“Сміття стало катастрофічно багато, спека…воно починає текти. Приїхали працівники КП «Об’єднане», трактором сміття підгорнули, адже воно вже пішло на дорогу, розвернулись і поїхали”, – додав Іван Денькович.

Зазначимо, що LMN слідкуватиме за ситуацією і надалі.

User Image
Вікторія Васильченко
Відео