Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Снайпер вбив військового з Яворівщини
08 Вересня, 20:04
logo-black

Снайпер вбив військового з Яворівщини

Завтра, 9 вересня, в Херсоні поховають героя АТО 30-річного Михайла Ткачишина, який 5 вересня загинув від кулі снайпера на Донбасі. Останні три роки Михайло з дружиною жив у Старичах на Яворівщині – проходив службу у 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ.

 

«Дружина Міші Ірина – теж військова. Вони з ним у 2017-му разом призвалися на контрактну службу, потрапили в одну роту, – розповідає LMN колишній однослужбовець Михайла Любомир Пелех. – Обоє щирі, дружелюбні, віддані військовій справі, готові в будь-яку хвилину підставити плече. Постійно трималися разом. Приємно було за ними спостерігати. Наприклад, коли вони по вечорах чистили зброю. Натирають автомати – і ведуть собі милі розмови. Знаєте, в солдатських умовах такі стосунки виглядають особливо романтично. Не уявляю, як Ірина переживе це горе».

 

Любомир каже, Михайло дуже серйозно ставився до своєї ролі військовослужбовця.

 

«На полігоні буває зовсім не солодко. Часом дощ періщить, холодорига, а ти якийсь вимучений, без настрою, все робиш через силу. А на Мішу, здавалося, не впливали ніякі обставини, – каже чоловік. – Постійно жвавий, дисциплінований, охочий до навчання. Пригадую, на шикуванні спитали, хто хоче залишитися в центрі інструктором. Міша один підняв руку».

 

У квітні Михайла у званні сержанта відрядили до 53-ї Окремої механізованої бригади. У своєму підрозділі він був гранатометником.

 

«Побратими розповідали, що останній раз, як Міша мав їхати в АТО, щось наче його туди не пускало. То автобус поламався, то з документами якісь нюанси були. На жаль, смерть таки його зустріла, – каже Любомир. – Всі, хто знав Михайла, досі не можуть в це повірити. Ми втратили справжнього захисника України, людину, яка свідомо і з гордістю ризикувала своїм життям заради інших.»

 

На Херсонщині, звідки Михайло родом, у нього залишилися батьки і 5-річний син.

Прощання з Героєм Михайлом Ткачишином відбудеться завтра в Херсонському обласному палаці молоді та студентів об 11.00.

Схожі новини