Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Снігопади та знову морози: погода випробовуватиме українців
21 Січня, 12:16

Снігопади та знову морози: погода випробовуватиме українців

Після сильних морозів в Україну прийшло невелике потепління – денні температури встановляться на рівні 2-6 градусів тепла, але вночі ще буде “мінус” – від 5 до 7 градусів.

Найтепліше буде на заході країни: від 4 до 8 градусів тепла вдень і слабкий “мінус” – 1-3 градуси в нічний час доби, повідомляють в Гідрометцентрі, – пише Газета. юа.

У п’ятницю, 22 січня, морозів вдень не очікується у жодному регіоні України. Вночі міцні морози – близько 11 градусів нижче нуля – збережуться лише на сході. А ось на решті території України вночі очікуються або слабкі заморозки, як на півдні, півночі і в центрі (1-2 градуси морозу), або плюсова температура, як на заході країни (+1 – +2 градуси).

З 22 по 24 січня в країні очікуються снігопади. При цьому, 24 січня опади будуть найбільш рясними.

Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що з 26 січня українців знову чекає різке зниження температури – до – 15 -18 градусів нижче нуля вдень і 22-24 градусів морозу вночі – така погода протримається до кінця місяця.

До слова, медики просять у ці дні бути особливо уважними до свого здоров’я, адже різкі зміни температур негативно впливають на стан людського організму.

Різкі перепади температури є великим навантаженням на нервову, імунну системи й систему кровообігу, а тому небезпечні для осіб, які страждають, насамперед, від пороку серця, склерозу судин, хвороб нирок, різноманітних хронічних захворювань запального характеру.

Так різкі зміни погоди призводять до загострення серцево-судинних захворювань: гіпертонічної хвороби, стенокардії, інфаркту міокарда.

«Неприродньо тепла погода в зимовий період здатна призвести до депресії, а різкі переходи від теплої погоди до 20-градусного морозу, або, навпаки – від холодної погоди до відлиги можуть  спровокувати загострення всіх хронічних хвороб», – кажуть медики.

 

Схожі новини