Собака з передової у Львові шукає господарів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Собака з передової у Львові шукає господарів
28 Березня, 09:26

Собака з передової у Львові шукає господарів

У Львові шукають родину з будинком і подвір’ям для собаки, який ніс службу у зоні бойових дій на передовій. Пес з позивним Білий виріс під обстрілами. Тепер бійці хочуть, аби у нього була спокійне життя, на своїй сторінці у Facebook написала боєць та волонтер Маруся Звіробій.

«Відриваю вам від свого серця побратима з важкою фронтовою долею! Львів! Він їде до вас! Потрібна родина з будинком, де є подвір’я. Віддамо брата тільки в найкращі руки і будемо приїздити провідувати всім батальйоном. Це боєць з позивним Білий. Виріс під обстрілами, молодий пес, чергував з нашими бійцями на нулі. Пережив жахливі обстріли з усього, тому вже не боїться їх. Тільки, як чує постріли чи вибухи, то обережно обходить периметр і перевіряє ситуацію. Але, попри війну, залишився дуже лагідним до людей. Об’їздив і оббігав усі місцеві мінні поля і залишився живим. Його найближчою родиною досі були тільки Збройні Сили України, морпіхи та десантники. Тому пес дисциплінований і має хорошу фізичну форму. Але оскільки дитинства в нього не було, то ще дуже любить лащитись і обійматись», – написала Маруся Звіробій.

Волонтерка зазначає, що  Білий уміє охороняти, дуже любить дітей.

«Мені його на фронті не вистачатиме, але довгого життя йому тут не буде. Його вислуга дозволяє закінчити контракт та ще пожити нормально з пільгами і смачними балабасами. Розраховую на вашу допомогу. Знаю, які гори вміє звертати. Львів, давайте знайдемо цьому воїну кращу долю!» – додала Маруся Звіробій.

Фото: Facebook

Відео