«Собака живий! Але діти досі не можуть оговтатись від шоку”, – батько учня Городоцької школи (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Собака живий! Але діти досі не можуть оговтатись від шоку”, – батько учня Городоцької школи (ВІДЕО)
04 Квітня, 13:26
logo-black

«Собака живий! Але діти досі не можуть оговтатись від шоку”, – батько учня Городоцької школи (ВІДЕО)

Антоніна Скляренко

Позавчора батьки дітей Городоцької школи №2 розмістили в соцмережах шокуюче повідомлення: завгосп цього навчального закладу вбив безпритульного собаку. Вдарив його по голові лопатою, засунув у мішок і кинув в річку. Скоїв це на очах дітей. Як виявилось, собака живий і сьогодні знову прийшов до школярів.

«Слава Богу, що тварина вижила. Але проблема не щезла. Те, що пса били, – правда. І те, що його били на очах дітей, – також правда. Після цього його ще й викинули в річку. Тварина прийшла нині до дітей у школу, бо прив’язана до малих. Але справу так залишити не можна. Ми будемо і надалі добиватися, щоб працівники, які причетні до жорстокого поводження з тваринами і тим самим завдали психологічної травми нашим дітям, відповідали перед законом», – каже LMN батько школяра Роман Смірнов.

Нагадаємо, зі слів дітей, під час прогулянки вони бачили, як завгосп жорстоко поводився з твариною. Вважали, що собака мертвий.

«Ми хотіли зустрітися з директором школи, але не застали його на робочому місці. Ніхто із педагогів цього навчального закладу також не провів з дітьми бесіди. А школярі отримали чималу психологічну травму. Позаяк, це вже втретє від початку навчального року на їхніх очах знущаються над тваринами. Після зимових канікул мій син особисто витягував з річки пса в мішку, якого так само побив завгосп. Дитина потім спати не могла, здригалася. То що це за така школа?», – додає Смірнов.

Батько також повідомив, що собака, який постраждав від рук завгоспа, насправді має господаря. Зараз її власник повіз на обстеження до ветеринара. Від висновків буде залежати і рішення поліції.

«Поки рано щось говорити, чекаємо, що скаже ветеринар. Бо вчора мали розмову з дітьми, вони розповідали, що собаку вбили на їхніх очах і мертвого кинули в річку. Нині він прийшов живий. Можливо, всі попередні випадки були так само нічим необгрунтовані. Ну, принаймні, із заявою раніше до нас ніхто не звертався. Після останнього випадку ми також чекали колективної заяви від батьків, але наразі в мене є лише одна, від батька школяра», – каже LMN Андрій Богуш, керівник Городоцького відділення поліції.

Відео: Вікторія Балицька/Фейсбук

  • 0
  • 1242
Відео