Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Собаки повернулися наступного дня, а господаря досі нема», – другий тиждень на Стрийщині шукають грибника
13 Жовтня, 15:18
logo-black

«Собаки повернулися наступного дня, а господаря досі нема», – другий тиждень на Стрийщині шукають грибника

З 4 жовтня у селі Воля-Задеревацька, Стрийського району шукають зниклого місцевого мешканця Івана Кочкодана. Чоловік пішов у ліс по гриби та досі не повернувся.

kochkodan

«У селі Іван мешкає із сином та онуком. Син фермерством займається, батько йому допомагав. В неділю, 4 жовтня, побачив, що люди йдуть з лісу із грибами та й собі зібрався. З ним пішло двоє їхніх собак. Пси повернулись додому наступного дня, а от господаря досі нема, – розповідає секретар сільської ради Оксана Теодорівна. – Кажуть, що ще у той день, в неділю, чоловіка бачили біля села Дідушичі, десь коло газової будки. Там люди корови випасали і зустрічали Івана. Куди він дальше пішов, що могло статися – невідомо».

У селі кажуть, 67-річний чоловік не хворів, але іноді міг забувати. Не користувався мобільним і що найгірше, нікому не сказав, в якому саме напрямку йде.

«В нас недавно був випадок, коли також пропав грибник, але, виходячи з дому, він сказав рідним, в яку сторону піде. Його знайшли через три дні. А тут інформації жодної нема. У нас люди не залишають пошуків, кожного дня виходять, прочісують ліс і біля нашого села і сусідні. Шукають працівники поліції, рятувальники, Нацгвардія була. Ходили із собаками, але нічого, жодного сліду, як крізь землю провалився. Дуже хочеться вірити, що він живий. Іван іноді трохи забував, міг прийти одного дня за пенсією у сільську раду, а потім наступного. Але щоб якість явні провали в пам’яті, то у нього такого не було», – додають у сільській раді.

Зниклий на зріст – 170 см, лисуватий. Був одягнутий в темно коричневі штани, коричневий светр та чорні черевики. Всім, кому відома хоч якась інформація про чоловіка, прохання телефонувати на 102.

  • 0
  • 1089
Схожі новини