Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Сьогодні діти не мали в чому до церкви піти»: погорільцям з Жовківщини потрібна допомога
14 Липня, 20:41
logo-black

«Сьогодні діти не мали в чому до церкви піти»: погорільцям з Жовківщини потрібна допомога

Вікторія Войтечко

5 липня біда спіткала родину Струків з села Віднів Жовківського району. Через несправну електропроводку вигорів їхній будинок.

У ньому живе 71-річна Катерина Лучко, її 43-річна донька Наталя Струк з чоловіком і чотирма дітьми – синами 20 і 19 років та доньками 12 і 7 років. Мати Наталії – незряча, 12-річна дочка хвора на ДЦП.

 

«Кімнати в будинку повністю вигоріли, зі стін облетіла штукатурка. Треба міняти вікна, двері, підлогу, непридатні і килими, меблі. Родина залишилася абсолютно без всіх документів. Вигорів і весь одяг», – розповідає LMN голова Надичівської сільради Ольга Драган.

 

У момент пожежі вдома була пенсіонерка та її 12-річна онука. На щастя, жінка вчасно почула запах диму, покликала на допомогу сусідів. Ті подзвонили на «101». Надзвичайники прибули оперативно і врятували будинок.

 

«Допомогти родині коштами зголосилося багато людей, – каже Ольга Романівна. – Підприємці допомогли з будматеріалами, на днях мають привезти вікна. Ремонт триває».

 

Наталя з мамою і дівчатками поки живуть в літній кухні, а її чоловік з синами – у сусідів.

 

«Найгірше, їм дуже бракує одягу. От сьогодні діти не мали навіть в чому до церкви піти, – додає сусідка Струків Марія Недовіз. – Якщо хтось може привезти якісь речі, будемо дуже вдячні. Бо згоріло все – від верхнього вбрання до білизни».

 

Допомогу можна привезти в сільську раду в село Надичів або ж передати Струкам у Відневі.

 

Фото: Зіновій Дацко/Варта 1

Схожі новини