Сьогодні на Львівщині – вибори: працюють 64 дільниці | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні на Львівщині – вибори: працюють 64 дільниці
23 Грудня, 11:35

Сьогодні на Львівщині – вибори: працюють 64 дільниці

Сьогодні на території Львівської області обиратимуть 130 депутатів – по 26 в кожній із п’яти ОТГ. Найбільша конкуренція очікується в Радехівській і Бібрській міських ОТГ. В них зареєстровано, відповідно, 318 і 312 кандидатів у депутати. Найменше бажаючих стати депутатом у Меденицькій селищній ОТГ – 100, йдеться на сайті ЦВК.

Із 31-го кандидата на посади голів, восьмеро балотуватиметься на посаду Зимновідського сільського голови, по семеро – на посади Радехівського та Бібрського міських голів, п’ятеро на посаду Лопатинського селищного голови і четверо на посаду Меденицького селищного голови.

Серед зареєстрованих на посади голів 18 кандидатів (58%) є партійними висуванцями. Вони представляють 7 політичних партій. 27 зареєстрованих кандидатів (87%) є чоловіками.

Загалом, у 78 об’єднаних територіальних громадах на території 13 областей України 23 грудня проходять перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Відео