Сьогодні на Пустомитівщині поховали бійця-добровольця Олександра Болотенка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні на Пустомитівщині поховали бійця-добровольця Олександра Болотенка
05 Квітня, 17:22
logo-black

Сьогодні на Пустомитівщині поховали бійця-добровольця Олександра Болотенка

Софія Мінджоса

Сьогодні у селі Басівка, що на Пустомитівщині, відбувся похорон 42-річного командира роти Олександра Болотенка, який у 2015 році добровільно пішов воювати. Чоловік помер у лікарні на сході країни від цукрового діабету.

Поховали воїна з почестями на місцевому цвинтарі: всю дорогу від церкви люди обклали квітами. На похорон прийшли місцеві жителі, побратими загиблого, військові зі Львова та люди з сусіднього села. Усього зібралося близько 3 тисяч людей. Про це LMN розповідає голова Басівсько-Годовицької сільради Василь Хмиз.

«Дуже жаль, що така молода і хороша людина померла. В нас у селі про нього лише добре говорять, а як на похороні всі сумували і плакали! Поховали його ближче до входу, у гарному місці. Близько 500 метрів від могили вся дорога була забита людьми. Було дуже важко і сумно.  З нашого села на сході воює 17 чоловіків, – каже Василь Хмиз, – скажу вам чесно, я дуже сподівався, що ця біда нас омине. Ми багато молимося і просимо Бога вберегти наших воїнів. Але в країні війна і сьогодні ми вперше хоронили героя.»

У батьків Олександра було двоє синів і обидва військові.

«Олександр весь час був на передовій. Ми багато йому допомагали, відправляли посилки в батальйон, – каже сільський голова. – У нього дружина теж військова. Вони тільки недавно купили квартиру. Ще в Олександра залишилися батьки і дочка від першого шлюбу.»

Фото: варта1

Відео