Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сьогодні представили перший тизер фільму про Лесю Українку (ВІДЕО)
25 Лютого, 19:00

Сьогодні представили перший тизер фільму про Лесю Українку (ВІДЕО)

Сьогодні, 25 лютого, у день народження Лесі Українки, знімальна група фільму “Леся Українка. Узлісся” презентувала перший тизер майбутньої біографічної кінострічки про поетесу.

У сюжеті тизеру зображено один з найдраматичніших етапів у долі поетеси – час, який вона провела з Сергієм Мержинським наприкінці його життя.

Леся Українка самовіддано піклувалась про коханого, намагаючись полегшити його останні дні. Саме тоді вона написала одну зі своїх найвідоміших поем «Одержима».

«У майбутньому фільмі, як і в тизері, ми хочемо показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки. Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури.

 

Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми, розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі», – кажуть продюсерки фільму Юлія Сінькевич та Марія Москаленко.

Роль Лесі Українки виконує молода українська акторка Дар’я Полуніна, відома українським глядачам завдяки фільму Аркадія Непиталюка «Кров’янка».

 

Схожі новини