Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сьогодні римо-католики святкують Різдво
25 Грудня, 09:13

Сьогодні римо-католики святкують Різдво

Уночі, з 24 на 25 грудня, римо-католики Львова святкують Різдво за Григоріанським календарем. У Латинському катедральному соборі відбулася традиційна Різдвяна урочиста Меса – «Пастирка». До спільної молитви долучилась дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова.
Різдвяну урочисту Месу очолив Архиєпископ і Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький, передає МедіаСтар.

«Ці свята є не лише для обраних, а для всіх людей. Кожна людська істота може зазирнути до Вифлеєму, прийняти дар миру, спробувати збагнути величний шлях Божої любові до людей. Саме таке святкування розпочинаємо сьогодні і запрошуємо всіх — від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня нашого краю. Щоб, залишивши всі суперечки, віднайшли любов, яка народилася, щоб ми могли жити у мирі. На такі свята запрошуємо воїнів, які на Сході України, далеко від рідних домівок, очікують миру. Добре знаємо, що можемо його отримати лише після закінчення війни. Тому з нашого львівського Вифлеєму знову просимо про закінчення війни на Сході України. Адже ми, як християни, молимося, до одного Бога, маємо ті самі Божі Заповіді, читаємо те саме Святе Євангелії. Чому, отже, немає миру? Бо багато людей не слухають Бога, а йдуть за підказками поганого порадника», — наголосив у своїй проповіді Архієпископ РКЦ Мечислав Мокшицький.

Участь у святковому Богослужінні взяли представники УГКЦ, зокрема, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Владика Володимир.

«Бог зійшов на землю до людини, бо людина сама не була в стані прийти до нього. Бажаю всім вам і собі, щоб ми мали відкриті руки і відкрите серце для Ісуса», — сказав Владика Володимир.

Схожі новини