Сьогодні створили Раду Ветеранів Львівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні створили Раду Ветеранів Львівщини
21 Лютого, 17:56
logo-black

Сьогодні створили Раду Ветеранів Львівщини

Сьогодні, 21 лютого, у будівлі обласного управління праці та соцзахисту на вул. митрополита Андрея Шептицького у Львові відбулися збори представників ветеранських організацій, яких делегували районні спілки. Приїхали 19 людей з різних куточків області.

На зборах створили Раду Ветеранів Львівщини, яка буде своєрідним носієм інформації у районах. Головою стала Салашник Мар’яна з Яворівщини, секретарем – Олександр Гергер з Миколаївського району. Члени обласної Ради Ветеранів – це голови громадських ветеранських організацій регіону.

Першочергове завдання обласної Ради – обрати представника у Раду Ветеранів України від Львівщини. Кожен охочий може подати свою кандидатуру. Для цього має заповнити спеціальну анкету і подати її на розгляд Ради.

“7 березня у Львові зберуться всі голови ветеранських організацій і визначать перелік кандидатів. Згодом шляхом голосування оберуть того, хто представлятиме Львівщину у Раді Ветеранів України”, – розповів атовець Руслан Пукшин. Він є представником у Раді Львівщини від Старосамбірського району.

Відомо також, що представником у Раді зі Самбора буде Сергій Калина.

Нагадаємо, у грудні минулого року при Міністерстві у справах ветеранів створили Раду ветеранів – консультативно-дорадчий орган. Її очолив колишній учасник АТО Володимир Лагута. До Ради ветеранів мають увійти по одному представнику ветеранських організацій від області.

Відео