Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сьогодні у католиків святвечір
24 Грудня, 10:07

Сьогодні у католиків святвечір

На «Римське Різдво» сьогодні о 20.00 годині запрошує всіх охочих римо-католицька парафія святого Йоана Павла ІІ. Святкування відбудеться у приміщенні Українського католицького університету на вулиці Хуторівка, 35 А.

“Уже восьмий рік поспіль проводимо у Львові захід, під назвою “Римське Різдво”. Людей збирається зазвичай багато, тому і проводимо його в католицькому університеті, тут великі приміщення. Наше святкування відкрите для всіх. Ми прагнемо пережити його як удома. Виносимо вифлеємське світло, встановлюємо фігурки у вертепі, читаємо віршовані молитви, ділимось різдвяним хлібом, колядуємо. Опівночі буде різдвяне богослужіння – так звана «Пастирка”. Це домашній святвечір, але у великому колі людей”, – каже отець Григорій Драус, настоятель храму святого Йоана Павла ІІ у Львові.

Святвечір супроводжуватиметься також музичним супроводом гратиме гурт «Lux mundi». , Особливістю святкування Різдва у Львові є участь у ньому студентів з африканських країн, які тут навчаються. Вони діляться власними національними різдвяними традиціями.

Після богослужіння автобуси розвозитимуть людей додому.

В каплиці на вул. Стрийській 6, що у Сокільниках, богослужіння відбудуться 25 грудня о 9.00, 12.00 та 18.30 год.

Схожі новини