Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сьогодні у Львові відкривають 26-й Форум видавців
18 Вересня, 15:18

Сьогодні у Львові відкривають 26-й Форум видавців

З 18 по 22 вересня у Львові традиційно пройде Головний культурний фестиваль країни BookForum. Проведуть його у понад 30 локаціях міста.

Квиток на один день коштуватиме 50 грн. На всі п’ять днів – 100 гривень. Є можливість придбати пільгові: студентський за – 30 грн. Для працівників навчальних закладів, закладів культури, бібліотек, музеїв, за наявності документа, за 30 грн. на один день відвідин.

Цього року на Форум запросили індійську екофеміністську письменницею Арундаті Рой. Вона авторка сценаріїв та кількох збірок есеїв. Вперше жінка відвідає Україну із презентацією нового роману «Міністерство граничного щастя».

Ще одна почесна закордонна гостя вірменська письменниця Мар’ям Петросян. Пише у жанрі фентезі та магічного реалізму. Входить у десятку опозиційних російськомовних письменників. У Львові  презентуватиме український переклад роману «Дім, в якому…».

Загалом цьогорічна програма Фстивалю налічує понад 800 заходів та 30 тематичних напрямків. Ознайомитись з ними можна тут.

В останній день BookForum у Львові виступить Олег Сенцов. Український політв’язнь особисто презентуватиме своєю автобіографічну збірку прози «Маркетер». Її Сенцов написав у російській тюрмі.

19 вересня під час урочистої оберуть найкращу книгу цього року. За це звання змагатимуться 500 видань. Координатори конкурсу отримали 514 анкет від 107 видавництв. Найпопулярнішими номінаціями стали Non-fiction, «Сучасна українська проза» та «Література для дітей від 6-12 років».

Новинками цього року стануть і книги зі шрифтом Брайля. А ще обіцяють, що багато заходів додатково перекладатимуть жестовою мовою.

Триватиме 26-й BookForum чотири дні до неділі.

ФОТО: lviv.vgorode.ua

 

  • 0
  • 92
Схожі новини