Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сьогодні українці спатимуть на годину менше
30 Березня, 19:08

Сьогодні українці спатимуть на годину менше

В ніч на цю неділю о 03.00 українці переходять на літній час. Годинник слід перевести на годину вперед, тому спати доведеться на годину менше, а світловий робочий день стане довшим.

Після переведення годинників поїзди вирушатимуть і прибуватимуть за новим часом, який вказаний у квитках. Час відправлення та прибуття в придбаних на 31 березня залізничних квитках вказаний вже з урахуванням переведення годинників на літній час. Про це повідомляє УНІАН.

“Під час квантового стрибка у часі просимо пристебнутися. Поїзди Укрзалізниці за мить здолають цілу годину”, – пише “Укрзалізниця”.

Прихильники переходу на літній час обґрунтовують його економічні переваги. 1784 року Бенджамін Франклін, будучи посланником у Франції, анонімно опублікував листа з пропозицією, щоб парижани використовували ранкове світло та економили на свічках ввечері.

В деяких країнах для досягнення кращого економічного ефекту змінюють режим роботи на підприємствах у зворотний бік. Вони не переводять стрілки годинника, а просто виходять на роботу взимку пізніше, а влітку – раніше. В Японії час, для відповідальних подій,  назначають  через дві години після сходу сонця, наприклад, при складанні іспитів.

Фото: sud.ua

Схожі новини