Сьогодні Львів попрощається із двома Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні Львів попрощається із двома Героями
04 Листопада, 10:26

Сьогодні Львів попрощається із двома Героями

Сьогодні, 4 листопада, Львів проведе в останню дорогу військовослужбовців Андрія Коцабу та Павла Клімаса, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Андрій Коцаба. 50 років. Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Закінчив Середнє професійно-технічне училище №32. Після завершення навчання проходив військову службу у місті Макіївка Донецької області.

У мирний час працював у будівельній сфері. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 49-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України «Карпатська Січ».

У чоловіка залишилися дружина, двоє дітей, сестра, племінники та тітка.

Чин похорону Андрія Коцаби розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

 

Павло Клімас. 32 роки. Львів’янин. 

Навчався у Зарудцівській гімназії Львівської міської ради. Згодом здобув освіту у Вищому професійному училищі №63.

Після завершення навчання працював слюсарем. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських загарбників. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 7-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту.

У Павла Клімаса залишилися батьки та сестри.

Чин похорону Павла Клімаса розпочнеться об 11:00 у Церкві Преображення Господнього УГКЦ у селі Зарудці (вул. Івана Франка, 79). Поховають воїна на місцевому кладовищі у Зарудцях.

Відео