Сьогодні Львів попрощається із Захисниками Орестом Климовичем та Степаном Мишковським | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні Львів попрощається із Захисниками Орестом Климовичем та Степаном Мишковським
09 Травня, 11:01

Сьогодні Львів попрощається із Захисниками Орестом Климовичем та Степаном Мишковським

Сьогодні, 9 травня, Львів попрощається з Героєми Орестом Климовичем та Степаном Мишковським, які захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону Захисників Ореста Климовича та Степана Мишковського розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Воїнів на Личаківському кладовищі. 

Орест Климович. 31 рік. Львів.

Народився 18 листопада 1992 року. Навчався у Середній загальноосвітній школі міста Львова, згодом у колишньому Львівському технікумі залізничного транспорту. Після завершення навчання проходив військову службу в Тернополі у лавах Національної гвардії України.

У мирний час працював у ТОВ «Нова Пошта», обіймав посаду фахівця із проблемних відправлень. У вільний час захоплювався малюванням, рибальством та збиранням грибів. Був надзвичайно доброю та щирою людиною.

Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Із початком повномасштабного вторгнення рф повернувся до НГУ та став на захист держави. Боровся із окупантами на південному напрямку у складі 45-го полку імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Загинув 30 квітня 2024 року.

У Ореста Климовича залишилися мама, сестра, дружина та новонароджений син.

Степан Мишковський.  41 рік. Самбірський район.

Народився 26 серпня 1982 року в селі Нижня Яблунька. Навчався у Нижньояблунському опорному закладі загальної середньої освіти. Згодом здобув освіту в Ужгородському вищому  училищі торгівлі та технологій харчування.

Після завершення навчання вступив на військову службу до Львова. Протягом останнього періоду працював у будівельній сфері. За словами близьких, «був надзвичайно веселою, щирою та відважною людиною». Захоплювався футболом.

Із початком повномасштабного вторгнення рф повернувся з-за кордону та добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у складі 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув 1 травня 2024 року.

У Степана Мишковського залишилися батько, дружина, двоє дітей, п’ятеро братів та три сестри.

Відео