Сьогодні Львів попрощається з Героями Володимиром Герасимлюком і Тарасом Рибчаком | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні Львів попрощається з Героями Володимиром Герасимлюком і Тарасом Рибчаком
07 Грудня, 10:43

Сьогодні Львів попрощається з Героями Володимиром Герасимлюком і Тарасом Рибчаком

Сьогодні, 7 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцями Володимиром Герасимлюком і Тарасом Рибчаком, які захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Володимир Герасимлюк. 38 років. Львів’янин.  

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. Здобував освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – Професійно-технічне училище №33 міста Львова).

У мирний час працював у будівельній сфері, протягом певного періоду проживав у столиці.

Від початку повномасштабного вторгнення боронив суверенітет та незалежність держави на східному напрямку у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Володимира Герасимлюка залишилися мама, двоюрідні брати, сестри, племінники, дядько та хрещений батько.

 

Тарас Рибчак. 36 років. Уродженець села Голешів Львівської області.

Навчався у Голешівській загальноосвітній школі І ступеня Львівської області.

Протягом 2005-2006 років проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України. Згодом успішно закінчив навчання у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

Упродовж 2017-2020 років обіймав посаду пожежного-рятувальника у 4-му державному пожежно-рятувальному загоні Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Від початку повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові  у складі військової частини А4788 Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

У Тараса Рибчака залишилися дружина та 8-річна донька.

 

Чин похорону захисників Володимира Герасимлюка і Тараса Рибчака розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

 

Відео