Сьогодні Львів прощається з 49-річним Героєм Тарасом Щупаком | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні Львів прощається з 49-річним Героєм Тарасом Щупаком
16 Травня, 12:12

Сьогодні Львів прощається з 49-річним Героєм Тарасом Щупаком

Сьогодні, 16 травня, Львів попрощається з чотирма воїнами. Окрім військовослужбовців Андрія Лисака, Сергія Кулая і Даниїла Лукащука, про прощання з якими інформували раніше, сьогодні також відбудеться поховання Героя Тараса Щупака. Про це повідомили у Львівській міській раді.

49-річний Тарас Щупак народився і виріс у Львові. Навчався у Ліцеї імені В’ячеслава Чорновола та на фізико-математичному факультеті університету імені Івана Франка. У мирний час обіймав різноманітні посади, впродовж останнього періоду працював на місцевій металобазі. 

За словами близьких, «Тарас був люблячим чоловіком і татом, завжди жартував і був «на позитиві». Постійно підтримував у складних ситуаціях – на нього завжди можна було розраховувати. Це була чудова, прекрасна, любляча людина».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід». За героїчні дії при обороні держави був нагороджений численними відзнаками. Загинув 10 травня 2024 року.

У Тараса Щупака залишилися дружина, діти і брат.

Відео