Сьогодні Львів прощатиметься з двома полеглими захисниками | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні Львів прощатиметься з двома полеглими захисниками
01 Серпня, 10:37

Сьогодні Львів прощатиметься з двома полеглими захисниками

Сьогодні, 1 серпня, у Львові прощатимуться з Героями Романом Байщаком та Максимом Шамаровим, які боронили Україну від російських окупантів. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Про це повідомила Львівська міська рада.

Чин похорону Романа Байщака та Максима Шамарова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища. На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Зазначимо, 25-річний Роман Байщак був львів’янином. Навчався у середній загальноосвітній школі №54, а у 2011 році вступив до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Випускник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Після завершення навчання Роман вступив до лав 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Капітан. У складі бригади захисник тричі виконував завдання у зоні проведення бойових дій на сході України. Із початком повномасштабного вторгнення із перших днів захищав Батьківщину від російських окупантів.

У 2022 році був нагороджений нагрудним знаком Командувача об‘єднаних сил Збройних Сил України «За службу та звитягу» III ступеня. У Героя залишилися батьки, дружина та двоє дітей.

 

 

25-річний Максим Шамаров також був львів’янином. Закінчив середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №50, і у 2011 році теж вступив до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Далі здобув освіту у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Після завершення навчання у 2018 році захисник вступив до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Капітан. У складі бригади Герой тричі виконував бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил. У 2022 році указом Президента України був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. У Максима залишилися мама, батько, брати та сестра.

  • 0
  • 597
Відео