Сьогодні Львів прощатиметься з п’ятьма Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні Львів прощатиметься з п’ятьма Героями
21 Червня, 08:40

Сьогодні Львів прощатиметься з п’ятьма Героями

Сьогодні, 21 червня, у Львові прощатимуться з п’ятьма Героями – 18-річним Максимом Василишиним, 21-річним Назарієм Гладким, 27-річним Артемієм Димидом, 48-річним Зіновієм Садовим та 55-літнім Олександром Сємаком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Об 11:00 розпочнеться Чин похорону Артемія Димида та Назарія Гладкого, 11:30 – міська церемонія прощання (пл. Ринок). Артемія Димида поховають на Личаківському кладовищі (близько 12:00), а Назарія Гладкого на Івано-Франківщині.

О 15:00 розпочнеться Чин похорону Максима Василишина, Зіновія Садового та Олександра Сємака. 15:30 – міська церемонія прощання з Героями (пл. Ринок)», – йдеться в повідомленні.

Після церемоній прощання на площі Ринок, похоронні процесії рушать до Личаківського кладовища. На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до церемонії прощання з Героями та утриматися від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео